Jak se objednat

Prošlé

V našem online rezervačním systému

Objednejte se rychle a snadno online v našem rezervačním systému.

Pozor! Přecházíme na nový rezervační systém!

Pro rezervace do 31. července 2024 můžete nadále bez obav používat rezervační systém Termino.
Pro rezervace od 1. srpna 2024 dále je vám již k dispozici rezervační systém Reservanto.
Děkujeme za pochopení

Proč si vytvořit zákaznický účet

Zákaznický účet vám umožní snadnou a přehlednou správu vašich rezervací, nebudete muset při každé nové rezervaci znovu vyplňovat kontaktní údaje a v neposlední řadě vám umožní čerpat výhody v podobě věrnostních slev a permanentek.

A nyní akce!

Ke každému nově vytvořenému zákaznickému účtu 200 Kč uvítací bonus ve formě kreditu!!!

Jak si rezervovat službu online

  1. V prvním kroku si nejprve zvolíte službu, o kterou máte zájem, bude-li na výběr, můžete si vybrat i osobu, která službu poskytuje. Máte-li vytvořený zákaznický účet a nejste-li již přihlášený zákazník, doporučujeme se přihlásit. Nicméně možnost přihlásit se ke svému účtu budete mít i později.
  2. V dalším kroku vyberete z nabídky termín, který vám bude nejvíce vyhovovat a kliknete na tlačítko "Další krok"
  3. Na následující stránce se zobrazí kontaktní formulář. Jste-li již přihlášený zákazník, formulář se vyplní automaticky, máte-li zákaznický účet, ale přihlášení dosud neproběhlo, přihlašte se, nemáte-li zákaznický účet, kliknutím na příslušné tlačítko si jej můžete vytvořit. Nechcete-li si vytvářet zákaznický účet, nemusíte, rezervaci je možné po ručním vyplnění kontaktních údajů dokončit i bez něj. Nezapomeňte zaškrtnout políčko "Souhlasím se zpracováním osobních údajů", bez toho nebudete moct v rezervaci pokračovat.
  4. Po úspěšném odeslání formuláře se zobrazí shrnutí objednávky, v tomto kroku si můžete vybrat způsob platby, případně uplatnit voucher máte-li jej vystavený na konkrétní službu či procentuelní slevu. Pro uplatnění voucheru na konkrétní částku je třeba mít zákaznický účet. Jste-li přihlášený zákazník, budete mít navíc možnost pro úhradu rezervace použít kredit, náhradu či aktivní permanentku. Je-li vámi zvolená služba součástí některé z námi nabízených permanentek, umožní vám rezervační systém zakoupení této permanentky.
  5. Po výběru způsobu úhrady, kliknutím na tlačítko "Dokončit", nebude-li platba zcela uhrazena voucherem, kreditem, náhradou či permanentkou, budete vyzváni k úhradě rezervace. neproběhne-li platba za rezervaci do 30 minut, bude rezervovaný termín uvolněn pro další zákazníky.
  6. Po úspěšné úhradě je vše hotovo a máte-li vytvořený zákaznický účet, vámi zakoupená služba či permanentka se zobrazí v něm a naleznete ji pod odkazem "Rezervace", resp. "Permanentky", došlo-li nakonec k zakoupení permanentky namísto samostatné služby. Pod příslušnými odkazy pak ve správě zákaznického účtu budete mít možnost své rezervace či permanentky také spravovat a sledovat jejich aktuální stav.

Jak změnit nebo zrušit rezervaci

Máte-li zákaznický účet, nejprve se přihlaste.

Po přihlášení naleznete ve správě vašich rezervací pod odkazem "Rezervace" přehled vašich rezervací. Zde máte možnost vybranou rezervaci zrušit. Rozhodnete-li se rezervaci zrušit minimálně 24 hodin před termínem vaší návštěvy, již uhrazená služba se přesune mezi "Náhrady". Budete-li pak v budoucnu rezervovat stejnou nebo srovnatelnou službu, umožní vám rezervační systém uplatnit tuto náhradu, takže o o již uhrazenou službu nepřijdete. Toto bohužel neplatí pro rezervace uhrazené kreditem či voucherem. Pro změnu termínu takové rezervace nás prosím kontaktujte.

Zrušíte-li rezervaci méně jak 24 hodin před termínem vaší návštěvy, bude vám účtován poplatek ve výši 30% z již uhrazené částky. Zbytek, tedy 70% z uhrazené částky vám vrátíme formou kreditu na váš zákaznický účet. Kredit pak můžete úplatnit při úhradě vaší příští rezervace.

Přejete-li si vrátit peníze za již uhrazenou službu zpět na váš bankovní účet, kontaktujte náas a my s vámi domluvíme podrobnosti. Dovolujeme si však upozornit, že v tomto případě mohou být účtovány související poplatky.

Mohlo by vás zajímat...

Poprvé na masáži

Než nás však navštívíte, je dobré vědět pár věcí.

Jak se objednat

Preferujeme online rezervace masáží.

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým masáž jako dárek.

Kontakty

Sledujte nás

Kde nás najdete

Adresa

Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Studio se nachází v prostorech Underground Gym, hned za recepcí.

Parkování přímo u studia (fialová mix / víkendy zdarma)