Nabídka masáží

Abychom Vám mohli poskytovat tu nejlepší péči, jsou pro nás nejdůležitější následující tři věci: Zaprvé odborné znalosti a praxe, zadruhé profesionální vybavení a kvalitní masážní prostředky, zatřetí individuální přístup.

Snažíme se maximálně o to, abychom tyto tři, podle nás základní předpoklady kvality splňovali. Proto se neustále vzděláváme a dbáme o to, abyste se Vy, jako naši zákazníci u nás cítili po všech stránkách skvěle.

Naším cílem je zbavit Vás bolesti a psychického napětí a to, že jste s našimi službami spokojeni, nás těší a dává nám jistotu, že svou práci odvádíme dobře.

Věříme a doufáme, že náš masážní salon bude místem, kam se budete vždy rádi vracet.


 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje.

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je speciální technika, která za pomoci pomalých krouživých hmatů s jemným přítlakem napomáhá k aktivaci mízního systému.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku a horní části paží. Vychází ze starého ajurvédského učení o harmonii těla, duše a vesmíru. Praktikuje se na partiích, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které způsobuje řadu dalších obtíží.

Klasická zdravotní masáž

Klasická zdravotní masáž

Klasická zdravotní masáž je určena především lidem, kteří trpí bolestmi pohybového aparátu. Jinak řečeno, je určena těm, kteří mají problémy s bolestmi zad, šíje, dolních končetin apod.

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Relaxační masáž je na rozdíl od zdravotní masáže více zaměřena na psychiku.

Mohlo by vás zajímat...

Poprvé na masáži

Než nás však navštívíte, je dobré vědět pár věcí.

Jak se objednat

Preferujeme online rezervace masáží.

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým masáž jako dárek.

Kontakty

Sledujte nás

Kde nás najdete

Adresa

Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Studio se nachází v prostorech Underground Gym, hned za recepcí.

Parkování přímo u studia (fialová mix / víkendy zdarma)