Novinky

Masáže

Co je u nás nového?

Prošlé

Vážení zákazníci,

jak již někteří z vás vědí, naše studio Fitness masáže prochází velkkými změnami. A tak by se dalo říct, že nezůstal na lávovém kameni kámen.

 

Nové tváře
Asi nejvýznamější a nejvíce patrnou změnou je odchod  pana Luboše Humla, na kterého jste byli doposud zvyklí. Od začátku května se tak v našem studiu budete potkávat s novými maséry, Petrem a Janou, nevidomými manželi, kteří se rádi postarají o vaši fyzickou i psychickou pohodu. Petr a Jana mají dlouholeté zkušenosti, oboru se věnují 15 let, jsou to velmi aktivní a pozitivní lidé, kteří rádi cestují a navzdory svému hendikepu si umí život vychutnávat plnými doušky. Více se o nich můžete dozvědět třeba na Jany osobním blogu www.slepamamanacestach.cz

 

Rezervační systém a webové stránky
další novinkou, kterou jste jistě zaznamenali, jsou tyto webové stránky a nový rezervační systém Reservanto, který vám je již k dispozici pro vytváření rezervací od 1. srpna dále. Do 31. července se mužete bezobav objednávat přes původní rezervační systém Termino.
Webovky budeme postupně doplňovat o další články a informace, proto vás prosíme o shovívavost, některé informace nemusí být kompletní nebo mohou být nepřesné. Vše by mělo být v pořádku nejpozději do poloviny července.
Během léta také plánujeme spustit nový e-shop, kde si budete moci zakoupit dárkové poukazy a permanentky.

 

 Provozovna a kontakty
Studio Fitness masáže zůstává na dosavadní adrese v prostorech Underground Gym. Jediné, co se v tomto případě mění, je vzhled interiéru a zařízení masérny. Těšit se tak můžete na moderní vybavení a profesionální masážní stůl. Už žádné skládací lehátko!
veškeré kontakty, až na telefonní číslo, zůstávají stejné. Máte-li uložené původní telefonní číslo, doporučujeme si ho aktualizovat, nově vám jsme k dispozici na 722 000 723.

 

Služby a provozní doba
Další změny se týkají nabídky služeb a provozní doby. Některé služby jsme odebrali, jiné jsme přidali a provozní dobu jsme rozšířili.

 

 

věříme, že většina změn je k lepšímu a že je budete hodnotit kladně.

Budeme rádi za vaše podněty a uvítáme jakoukoli zpětnou vazbu. Slibujeme, že budeme dále pracovat na dalších vylepšeních, protože naším cílem je vaše spokojenost.

 

 

Těšíme se na vaší návštěvu

 

 

  

Petr a Jana

 

Kontakty

Sledujte nás

Kde nás najdete

Adresa

Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Studio se nachází v prostorech Underground Gym, hned za recepcí.

Parkování přímo u studia (fialová mix / víkendy zdarma)