Novinky

Masáže

Poprvé na masáži

Prošlé

Z masáže nemusíte mít rozhodně vůbec žádný strach. Je to velice příjemný a účinný způsob relaxace, při kterém dochází k uvolnění nejen těla, ale i mysli. Po celou dobu Vaší návštěvy u nás budete v péči zkušeného nevidomého maséra či masérky, kteří Vás se vším seznámí. Nemáte-li odvahu přijít sami, přijďte s někým blízkým, s někým, komu důvěřujete.

Trápí Vás ostych, stydíte se za své tělo? Každý máme nějaké. Kromě toho masáž či vhodný zábal z naší nabídky může být tou správnou cestou ke krásnějšímu a zdravějšímu tělu. Jak se říká, ve zdravém těle, zdraví duch. A o to nám přeci jde.

Ještě dříve, než nás však navštívíte, je dobré vědět

 • 1. Před masáží 1,5 hodiny nejezte hlavní jídlo. Příjemnému a plnohodnotnému zážitku z masáže však nepřidá, když vám kručí v břiše. Pomůže ovoce nebo malá tyčinka.
 • 2. Snažte se dodržovat pitný režim. Před masáží je vhodné pít čistou vodu či bylinné čaje.
 • 3. Osprchujte se, je-li to možné. Kožní póry se otevřou a lépe přijmou účinné látky obsažené v masážním prostředku. Zároveň je to z hygienického hlediska ohleduplnější vůči masérovi.
 • 4. Před masáží se Vás masér zeptá na Váš aktuální zdravotní stav. Máte-li nějaké alergie či jiné zdravotní potíže, je ve Vašem vlastním zájmu o tom maséra informovat. lidem s vážnějšími zdravotními problémy doporučujeme poradit se o vhodnosti masáže nejdříve se svým lékařem.
 • 5. Ujasněte si s masérem, co vás trápí, kterou část těla chcete namasírovat.
 • 6. Sundejte si hodinky, řetízky, náramky, náušnice. Odložte si tak, aby vás nikde nic netlačilo a netahalo, jde o vaše pohodlí. Máte-li dlouhé vlasy, je dobré je před masáží sepnout či stáhnout tak, aby nepřekážely. Pamatujte, že dobrý přístup k masírované oblasti je klíčový pro účinnou masáž.
 • 7. Máte oblíbenou hudbu, u které se vám nejlépe relaxuje? Přineste ji s sebou.
 • 8. Je-li Vám jakýkoli hmat z osobního hlediska nepříjemný, řekněte to. Komunikace je velice důležitá. Masér mnohé vycítí, ale ne vždy. Některé hmaty bývají občas bolestivé. Bolest však není působena záměrně. Jde o vedlejší nežádoucí produkt snahy uvolnit napjaté svalstvo. Bolest by však měla být úlevná, nikoli nesnesitelná.
 • 9. Chce se vám spát? Spěte. Spánek je většinou stavem nejhlubší relaxace a regenerace.
 • 10. Po masáži je vhodné pít čistou vodu či bylinné čaje. Masáží je stimulován metabolismus a je urychlena látková výměna. Dostatek tekutin, především vody, je pro tělo podmínkou dobrého vylučování toxinů a odpadních látek.
 • 11. Při masáži používáme kvalitní přírodní a aromatické oleje s blahodárnými účinky na lidské tělo. Proto je vhodné je ještě nějaký čas nechat působit a až poté se osprchovat a omýt.
 • 12. Po masáži je ideální v domácím prostředí pokračovat relaxací. Můžete si třeba uvařit dobrý bylinný čaj, zabalit se do deky a za zvuku příjemné relaxační hudby zcela přirozeně odplynou každodenní starosti. Odpočinek je ideální zakončit klidným a občerstvujícím spánkem.

Pokud Vás po přečtení výše napsaného stále ještě trápí nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi vše od začátku probereme a zodpovíme veškeré dotazy a vysvětlíme případné nejasnosti.

Kontakty

Sledujte nás

Kde nás najdete

Adresa

Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Studio se nachází v prostorech Underground Gym, hned za recepcí.

Parkování přímo u studia (fialová mix / víkendy zdarma)