Masážní studio FitnessMasáže.cz

Náš příběh 

Přesně na přelomu let 2014 a 2015, v blízkosti známého Tančícího domu v Praze, začal náš masérský příběh. Tehdy to bylo jen malé masážní studio kde se střídala sportovní masáž s thajskou masáží. Studio bylo pojmenováno "Ganesha," a hned od prvního týdne jsme začali poskytovat masáže naší milé klientele.

business_logo

S růstem zájmu se naše činnost rozšířila, a během krátké doby jsme měli dvě masážní studia a čtyři maséry, kteří pomáhali našim klientům zbavit se stresu, bolesti zad, svalů, kloubů a dalších potíží. Naše malé studio se stalo oblíbeným místem pro odpočinek a péči o tělo, a byli jsme hrdí na to, co jsme dokázali vybudovat.

Ale pak přišel rok 2020 a s ním i pandemie COVID-19. Naše masáže byly nuceny se zastavit, tak jako většina podniků. Finančně ovšem nebylo možné držet celý provoz a masážní studio tak ukončilo činnost.

 Oživení masážního studia v Praze

Osud se změnil, když v roce 2022 přišla na svět moje dcera. Tento rodinný přírůstek přinesl mnoho radosti a inspirace, ale zároveň mi připomněl výzvu, která mě provázela dlouhá léta. S velkou podporou mojí ženy a naším společným nadšením jsem se rozhodl obnovit  masážní studio pod novým názvem Fitnessmasáže.cz.

Naše nové studio je zaměřeno na začínající, rekreační i profesionální sportovce, a na všechny, kdo trpí bolestmi zad, svalů, kloubů a dalšími obtížemi. Specializujeme se na sportovní a relaxační masáže, lymfodrenáže a kinesiotaping. Naším cílem je pomoci vám dosáhnout lepšího sportovního výkonu, zbavit vás bolesti a zlepšit vaši regeneraci.

fitness masáže logo nové final 500

Mé  jméno je Luboš Huml,  jsem profesionálním masérem s více než osmi lety zkušeností v oboru masáží. Pracoval jsem s více než 4 tisíci klienty, a tyto zkušenosti mi umožňují rozumět jedinečným potřebám každého z vás a poskytovat vám nejlepší péči.

Můj přístup je založen na individuální péči a na respektování vašich potřeb a preferencí. Ať už si vyberete masáž v pohodlí vašeho domova nebo přijedete do mého klidného masážního studia, jsem tu pro vás.

Vaše pohodlí a soukromí jsou pro mě klíčové, a proto vám zaručuji maximální diskrétnost. Moje masáže nejsou pouze o léčení těla, ale také o uvolnění mysli. Vytvořil jsem prostředí, kde můžete skutečně relaxovat a odpočinout si od každodenního stresu.

Přijímám rovněž zaměstnanecké benefity od tří z největších poskytovatelů zaměstnaneckých stravenek a dalších benefitů v České republice: SODEXO, EDENRED a UP Cheque Dejeuner. Tato možnost platby nabízí klientům snadný a pohodlný způsob, jak si dopřát masáž a péči o své tělo. 

Pokud jste zaměstnancem státní instituce a máte nárok na benefity jako FKSP (Fond kultury a sociálních potřeb), můžete tyto benefity využít u mě k péči o své tělo a pohodu.

 

Zvu vás tedy k návštěvě Fitnessmasáže.cz a děkuji za vaši důvěru a podporu!