Zaměstnanecké benefity a FKSP

V  masážním studiu Fitness Masáže, kde se starám o vaše zdraví a pohodu, jsem připraven vám nabídnout další úroveň komfortu a jednoduchosti při využití mých služeb. Teď můžete využít zaměstnanecké benefity od SODEXO, EDENRED a UP Cheque Dejeuner, což vám otevírá dveře k relaxaci a péči o vaše tělo snadněji než kdy dříve.

Jak to funguje:

  1. Kontaktujte mě: Platba pomocí zaměstnaneckých benefitů je snadná. Stačí mě kontaktovat telefonicky na čísle +420 725 121 734 nebo emailem na info@fitnessmasaze.cz. Dejte mi vědět, že chcete platit těmito benefity, a já se postarám o zbytek.

  2. Online rezervace: Máte rád jednoduchost? Pro rezervaci masáže můžete využít můj rezervační systém online. Stačí si vybrat termín, který vám vyhovuje, a do poznámky napsat 'poukázky/karta benefity'.

  3. Dárkové poukázky: Navíc můžete využít tuto výhodu i jako skvělý dárek pro své blízké. Zakoupit dárkovou poukázku na masáž s platností 6 měsíců je snadné. Dejte jim možnost prožít relaxaci a péči o tělo.

  4. Pro státní instituce: Pokud jste zaměstnancem státní instituce a můžete čerpat benefit FKSP (Fond kultury a sociálních potřeb), jsem tu pro vás. Kontaktujte mě předem, abych mohl vytvořit fakturu pro čerpání benefitů.

Těším se na vás